Барська дитяча недільна школа запрошує на навчання

При кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці діє недільна школа для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Заняття з дітьми відбуваються щосуботи о 12:00 у приміщенні Барської районної бібліотеки.

Під час уроків вихованці школи вивчають Закон Божий, Старий та Новий Заповіт, церковний етикет. Проводяться музичні заняття, на яких учні вивчають релігійні, патріотичні пісні, готуються до православних музичних фестивалів та роблять перші кроки до майбутньої участі у дитячому церковному хорі. Для вихованців часто організовуються чаювання та солодкі хвилинки.

Метою школи є духовно-естетичний розвиток дітей, формування у них християнських моральних якостей та православного світогляду. Учні недільної школи при Свято-Успенському соборі є активними учасниками життя благочиння, постійно беруть участь у єпархіальних та всеукраїнських фестивалях і конкурсах та постійно займають призові місця.
Заняття з дітьми проводять священики приходу та православні педагоги.

Телефони для довідок:
+38 (097) 546-35-23, +38 (093) 905-51-10 (протоієрей Ростислав Рябий)