Свято першої сповіді

22 червня в Успенському Кафедральному Соборі    міста Бар, вперше відбулося свято першої сповіді. До таїнства приступили діти у віці від 6 до 10 років.

Захід націлений на те, щоб зробити органічним і незабутнім перехід дітей від дитинства до дорослого життя в Церкві, коли дитина нарівні з дорослими приступає до чаші причастя після сповіді.

За два тижні до свята, в приміщенні Барської районної бібліотеки щосуботи о 12 год проходили попередні зустрічі з дітьми та їх батьками, під час якої клірик приходу протоієрей Ростислав Рябий розповів в доступній для дітей формі про таїнство сповіді, та про те, як потрібно готуватися до таїнства Святого Причастя.

Після того, як діти посповідалися і причастилися, їх привітав настоятель собору архімандрит Серафим Поворозник. Кожен з учасників свята отримав пам’ятну відзнаку про першу сповідь.

Відтепер свято першої сповіді в Успенському соборі буде проходити постійно в першу неділю кожного посту. За дві неділі до свята в Барській районній бібліотеці що суботи о 12.00 проходитимуть попередні зустрічі з дітьми та їх батьками.