Свято свв. апп. Петра і Павла у кафедральному соборі

12 липня, у День пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Бара було відслужено святкову Божественну літургію. Богослужіння звершив клірик собору, керівник прес-служби Барського благочиння протоієрей Ростислав Рябий.

Після прочитання уривку із Євангелія отець Ростислав звернувся до вірян, які цього святкового дня переповнювали собор, зі словами проповіді. Священик привітав парафіян зі святом та завершенням Апостольського (Петрового) посту, а також розповів історію життя святих Петра і Павла та закликав усіх брати приклад із жертовності, благочестя та життєвого подвигу первоверховних апостолів.

По завершенню Божественної літургії благочинний Барського району архімандрит Серафим (Поворозник) та протоієрей Ростислав Рябий звершили молебень за здоров’я, Святу Церкву ти мир в Україні, після якого священики помазали вірян освяченим єлеєм.