У кафедральному соборі м. Бар звершено Чин моління за святі ікони

25 лютого, у неділю Торжества Православ’я, у кафедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Бара Було звершено Чин Моління за святі ікони.

Настоятель собору, благочинний Барського району архімандріт Серафим (Поворозник) та клірік собору, керівник прес-служби Барського благочиння протоієрей Ростислав Рябий розповілі парафіянам, Які цього дня, традіційно, переповнілі храм, про Історію свята та чин особливого вшанування ікон, встановлений на качана Минулого століття Вінніцькім святителем, архієпіскопом Інокентієм (Тихоновим).

По завершенню урочістої Божественної літургії та святкових молебнів священики окропили усіх прихожан та прінесені ними святі образи, после чего КОЖЕН Із прісутніх у храмі прікладався до ікон братів та сестер у Хрісті, даючі можлівість прікластіся до своєї ікони усім бажаючих.

Фото Романа Григор’єва