Соборний хор

Хор Кафедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці заснований в 2012 році з благословіння Високопреосвященнішого Симеона, митрополита Вінницького і Барського. Керівник хору протоієрей Ростислав Рябий, регент Інна  Ряба.

Основу хору складають викладачі та студенти мистецьких та навчальних закладів міста Бар, які прагнуть донести світло Христової віри до слухачів. Адже гарно виконаний церковний піснеспів показує духовну красу та велич Православної Церкви, в лоні якої народжуються істинно великі твори християнського мистецтва.

Хор Кафедрального Собору достойно продовжує кращі духовні традиції нашої Церкви та бере участь у благодійних концертах, фестивалях духовної і світської музики. У репертуарі колективу — перлини духовної української та зарубіжної музики, колядки, щедрівки, канти, українські народні пісні.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ В ТЕКСТІ? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter