Архієрейське богослужіння у Світлий понеділок

17 квітня, в Понеділок Світлої седмиці, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав м. Бар. Владика звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі міста. По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму. Після цього владика виголосив проповідь, в якій привітав усіх присутніх зі святом Світлого Христового Воскресіння. За богослужінням молились представники місцевої влади.

Окрім цього, митрополит Симеон відвідав Барський соціальний центр “Милосердя”. Владика привітав мешканців будинку престарілих зі святом Пасхи Христової і роздав усім подарунки. Того ж дня архіпастир традиційно відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Жмеринки. Його Високопреосвященство привітав персонал та вихованців установи з Великоднем та роздав усім іконки Воскресіння Христового та великодні подарунки. В обох закладах митрополит Симеон передав керівництву матеріальну допомогу.

Прес-служба Вінницької єпархії