Митрополит Симеон у м. Барі звершив Літургію та хресну ходу з молитвою за мир в Україні.

12 березня 2014 року, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Літургію Напередосвячених Дарів в Успенському соборі міста Бар. Його Високопреосвященству співслужило духовенство району на чолі із благочиним архімандритом Серафимом (Поворозником).

По закінченні Літургії Архієрей очолив хресну ходу, яка вирушила від собору до центральної площі міста. Тут священнослужителі відправили молебень за мир в Україні.

Звертаючись до присутніх, митрополит Симеон закликав їх до посиленого посту та молитви за Україну, щоб на її землю не прийшло ніяке лихо і не пролилася жодна краплина крові. Владика звернув увагу, що щира молитва має обов’язково спиратися на тверду основу виконання Божих заповідей, адже саме за їх порушення Господь попускає випробовування народам. «Кожен з нас повинен усвідомити, що мир і благополуччя нашої країни залежить не лише від політиків, а, насамперед, від того, чи ми самі хочемо жити із Богом, виконувати Його волю, а значить бути під Його всесильним покровом» – наголосив Архіпастир.

Учасники хресної ходи разом із владикою також молитовно пом’янули загиблих в міжусобній брані на Київському Майдані і проспівали їм «вічну пам’ять». В молитві взяли участь понад 300 людей. Серед присутніх були міський голова Бару Олексій Дзісь та представники військових частин, розташованих у місті.

Прес-служба Вінницької єпархії