Священики привітали з 10-літнім ювілеєм центр «Еверест»


10 травня у актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу відбувся урочистий концерт з нагоди відзначення десятирічної діяльності міського центру соціально-психологічної реабілітації молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

З вітальним словом до ювілярів звернулися: керівник відділу по благодійності і соціальному служінню протоієрей Василій Холод, очільник міста Артур Цицюрський, голова обласної фракції від політичної партії «Об’єднання ««Самопоміч»» Вадим Соляник, депутат обласної ради, заступник голови бюджетної комісії Сергій Стаднік, перший заступник голови районної ради Микола Синчак. Також з найщирішими привітаннями виступили численні друзі «Евересту» колеги, волонтери та благодійники.

Директор Центру Тетяна Леонідівна Марущак  зазначила: «Назва «Еверест» обрана невипадково, бо тут щоденно долаються надскладні пороги та підкорюються недосяжні вершини. Для одних – зібрати пірамідку, для інших – взяти в руку ложку, для когось – щастя першого кроку в житті, а для когось – перші дружні обійми. Тут народжується надія, тут віднаходять сенс життя і тут приходить розуміння того, що можна змінити себе і світ навколо себе, бути радісним і усвідомлювати, що їм наданий набільший дарунок – життя.

Під час святкування здійснилася заповітна мрія вихованок Центру Ганнусі і Марійки Йолтухівських – підкорення великої сцени. Дівчатка-сестрички виконали пісню «Мамочко моя». Заключним акордом свята стала пісня «Україна» у виконанні протоієрея Ростислава Рябого разом з усіма вихованцями Центру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

  •  

    ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ В ТЕКСТІ? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter