Божественна літургія та архієрейська коляда в Барі

8  січня, на другий день Різдва Христового, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію в Кафедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Бар. Його Високопреосвященству співслужили благочинний та духовенство Барського району.

По завершенні літургії архіпастир звернувся до парафіян з проповіддю про народження у світ Сина Божого, про значення цієї події для кожної людини та про духовне святкування Різдва і пов’язані з ним народні традиції.

Владика привітав благочинного району та настоятеля храму архімандрита Серафима (Поворозника), усіх присутніх священиків і прихожан з Різдвом Христовим.

Архієрей також привітав і мера Бара Олексія Дзіся, який разом з іншими вірянами молився на богослужінні та розділив радість народження Спасителя нашого Ісуса Христа з усіма присутніми.

Насамкінець митрополит Симеон очолив у храмі традиційний спів колядок у виконанні хору священиків. Архієрейську коляду, яка звучала особливо урочисто, піднесено, велично, підспівувала вся паства, символізуючи спільну духовну радість.

За доброю традицією, всі пожертвування за колядки будуть використані у соціальній і благодійній діяльності Вінницької єпархії – на потреби дітей-сиріт, онкохворих та соціально незахищених дітлахів.

Алла ЗАВАДСЬКА