Перший етап відбіркового фестивалю – конкурсу колядок «Різдвяні дзвіночки»

Районний етап традиційного щорічного відбіркового конкурсу «Різдвяні дзвіночки», на якому визначали кращих виконавців колядок нашого району серед дітей та дорослих, відбувся 28 грудня в районному Центрі дозвілля з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Розпочалося свято спільною молитвою духівників району. Після чого святі отці побажали глядачам приємних та яскравих вражень, а учасникам конкурсу – Божої допомоги і благословення.

Цьогоріч у заході прийняли участь 22 колективи. Серед них – учні недільних та загальноосвітніх шкіл, колективи приходів Барського благочиння, які представляли храм своєї громади. За традицією, виконавців оцінювали за пісенну майстерність, костюми, вихід на сцену. Виступи учасників, котрі були продемонстровані у двох номінаціях: дитячій та дорослій, оцінювало журі, в складі якого були представники духовенства нашого краю на чолі з благочинним Барського району, настоятелем собору Успіння Пресвятої Богородиці архімандритом Серафимом (Поворозником). На їхню думку, кожен з учасників майстерно виконував різдвяні колядки й заслуговував на найвищу оцінку, але, за правилами конкурсу, серед усіх колективів слід було відзначити переможців.

Ними стали учасники дитячого хору з м. Бар, посівши першість серед інших колективів.

Достойними суперниками барських співців та чудовими виконавцями колядок була громада с.Журавлівка, які здобули друге місце.

Третє місце розділили колективи сіл Комарівці та Міжлісся.

Переможців нагородили дипломами за зайняті призові місця та цінними подарунками, а всіх учасників відзначили дипломами за участь.

Тепер дітям з Бара належить захищати честь району на заключному етапі різдвяного конкурсу, який проходитиме 11 січня у Вінниці. Діти готуються до нього з усією відповідальністю та особливим трепетом у душах.

Яв відзначив отець Серафим по звершенні заходу, головне призначення цього конкурсу – дати можливість дітям проявити свої здібності й таланти і ними прославити Новонародженого Христа.

Алла ЗАВАДСЬКА