Соборний хор здійснив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Соборний хор здійснив паломницьку поїздку

Більше фото в нашому фотоальбомі

Минулого тижня хор Свято-Успенського кафедрального собору здійснив першу паломницьку поїздку до одного із символів вітчизняного православ’я – Свято-Успенської Почаївської Лаври. Організував та очолив паломництво клірик собору протоієрей Ростислав Рябий.

Помолившись на Божественній літургії коло мощей святих Іова та Амфілохія Почаєвських, паломники змогли приклонитися до відомої на весь православний світ чудотворної Почаївської ікони Божої Матері та побувати у печері, в якій молився перший ігумен обителі. Після короткої розповіді отця Ростислава, прочани також оглянули величні та живописні старовинні храми і будівлі Лаври, помилувалися краєвидом, який відкривається з території обителі на околиці.

У Свято-Духівському скиту Лаври соборний хор поклонився святиням у храмі на честь Іверської ікони Божої Матері. На зворотньому шляху паломники мали змогу зануритися у джерело св. Анни, вода з якого має цілющі властивості та не змінює своєї температури цілий рік.

Упродовж усієї подорожі соборний хор виконував як релігійні, так і народні пісні, за що отримав схвальні відгуки місцевих жителів.

Поїздка пройшла у дружній атмосфері та піднесеному благоговійному настрої, а душевне тепло і цікаві та повчальні розповіді отця Ростислава гармонійно доповнювали паломництво. Маємо надію, що враження від подорожі до Почаївської Лаври будуть ще довго супроводжувати прочан, а благодать відвіданих Святинь укріпить соборний хор та надасть йому сил і надалі радувати співом слухачів та прихожан нашого собору.