Вітаємо отця-настоятеля з високою нагородою!

Архімандрит Серафим (Поворозник)13 серпня 2015 року митрополит Симеон звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Співслужило владиці духовенство єпархії.

Під час Малого входу, з нагоди встановлення святкування Собору Вінницьких святих, по благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, митрополит Симеон відзначив ряд священиків єпархії богослужбовими нагородами. Зокрема, настоятеля кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, благочинного Барського району архімандрита Серафима (Поворозника) було нагороджено правом носіння другого хреста з прикрасами.

У вітальному слові владика наголосив, що отримані нагороди вручені не лише за минулу активну духовну діяльність, а є, насамперед, благословенням на подальші труди у славу Божу і на благо Святої Православної Церкви.

Прес-служба та прихожани Свято-Успенського кафедрального собору сердечно і радісно вітають отця Серафима з високою нагородою і бажають йому Божого благословення, заступництва Пресвятої Діви Марії та подальших звершень на ниві духовній.

Довідка: право носіння другого хреста з прикрасами – виключна нагорода за особливі заслуги перед Українською Православною Церквою. Нагородження здійснюється Указом Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України за поданням правлячого архієрея єпархії. Станом на серпень 2015 року у Вінницькій єпархії право носіння двох хрестів з прикрасами мають 5 священиків.
14 вересня 2015 року, під час Архіпастирського візиту на Вінниччину, Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій особисто нагородив правом носіння другого хреста ще чотирьох кліриків нашої єпархії.