Богоявлення (Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа)

У ніч з 18 на19 січня в Барському соборі пройшли хрещенські богослужіння. В цей день було відслужино дві Божественні літургії. Нічну Божественну літургію очолив архімандрит Серафим Поворозник благочинний Барського району.

Після Євангельського читання отець Серафим розкрив догматичний зміст великого двунадесятого свята Хрещення Господнього, а також розповів про духовне значення цієї події в житті кожного християнина.

По закінченні Божественної літургії архімандрит Серафим привітав усіх з великим радісним святом  Богоявлення і побажав, щоб Господь послав духовне і тілесне здоров’я всім прихожанам храму. Та звершив чин Великого освячення води, який традиційно буває в день Богоявлення Господнього.